wyszukiwanie zaawansowane
» Wysyłka

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Wysyłka

wysyłka

Wysyłka


W naszym sklepie wysyłkowym znajdą Państwo kopiarki oraz używane kserokopiarki Sprzedaż tych produktów przez Internet wiąże się z koniecznością wysyłki sprzętu w stanie nienaruszonym do klienta. Dbamy o idealnie dopasowane zabezpieczenia. Lata doświadczeń pozwoliły nam wyrobić własny i niezawodny sposób dostawy kopiarki do klienta. Sprzęt jest dokładnie ostreczowany i zabezpieczony przed zarysowaniami, pęknięciami i odbarwieniami. Dodatkowo urządzenie umieszczamy na palecie i przypinamy pasami nylonowymi.


Cena za wysyłkę

Wszystkie wysyłki umieszczane są na palecie, tylko w taki sposób możemy dokładnie zabezpieczyć kopiarki przed wstrząsami oraz uderzeniami. Cena wysyłki zależna jest od miejsca, jakie produkt zajmie w aucie oraz o gabarytów samej kopiarki. 

Kopiarki A4 dotrą do Ciebie na pół-palecie. Cena usługi to 99 zł brutto. Kserokopiarki A3 wymagają przeznaczenia całej palety – cena 149 zł brutto. Dodatkowo do kosztów wysyłki należy doliczyć 50 zł w razie płatności za pobraniem. Można również pofatygować się po urządzenie osobiście. Zapraszamy do Skierniewic.
 


Bezpieczeństwo 

Wszystkie urządzenia wysyłane z naszego sklepu zostają ubezpieczone. Prosimy rozpakować kserokopiarkę w obecności kuriera. Jeżeli sprzęt został uszkodzony w transporcie należy spisać protokół szkody w obecności kuriera. Protokół jest podstawą do ubiegania się o wymianę produktu na nowy lub pieniędzy. 

Ważne:
Jeżeli sprzęt przychodzi zimny. Włączyć go możemy dopiero po 8 godzinach, gdy odstoi w temperaturze pokojowej.


Zasady wysyłki towaru

- Wszystkie wysyłki sprzętu są ubezpieczone. Należy odpakować i sprawdzić kserokopiarkę z zewnątrz w obecności kuriera.,

- Wysyłka odbywa się na palecie lub pół-palecie,


- do 100km od Skierniewic transport GRATIS ( WARSZAWA, ŁÓDŹ, okolice),

- do 200km od Skierniewice dostarczamy transpoertem własnym w cenie kuriera.

alt
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.