wyszukiwanie zaawansowane
» » Szuflady na papier

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Szuflady na papier

Data dodania: 05-01-2018

szuflady na papier

W zależności od profilu działalności jaką prowadzimy, będziemy potrzebować sprzętu kopiującego z różną częstotliwością oraz o różnej pojemności pojemników na papier. Obecnie kserokopiarki dostępne na rynku posiadają od jednej do czterech kaset na papier. Pojemność pojedynczej kasety to najczęściej 500 arkuszy, choć także i tutaj możemy znaleźć wyjątki. 500 arkuszy to dokładnie jedna ryza, pojemność kaset jest więc kompatybilna i idealnie współgra ze standardowym opakowaniem papieru.



Wiele kaset ułatwia pracę

Jeśli kserokopiarki używasz tylko sporadycznie i to najczęściej do drukowania dokumentów tylko w jednym formacie, to jedna lub dwie kasety w zupełności wystarczą. Jednak kilka kaset w kserokopiarce umożliwia drukowanie na różnego rodzaju papierach oraz ich formatach. Na przykład, w jednej kasecie może się znajdować papier w formacie A4 o niższej gramaturze, przeznaczony do drukowania wewnętrznych stron materiałów sprzedażowych, w następnej kasecie papier w formacie A4 o gramaturze w wyższej, a następne kasety to na przykład odpowiednio papier w formacie A3 oraz papier w formacie A5. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie wybierane przede wszystkim tam, gdzie dziennie pracuje się z dokumentami o różnym formacie, a także o różnych zastosowaniach.


Wybór na miarę potrzeb

Nowoczesne kserokopiarki posiadają często możliwość płynnego przełączanie się między podajnikami podczas jednego zadania drukowania. To kolejny powód dla którego warto inwestować w większą ilość kasety na papier. Oczywiście, jeżeli działalność Twojej firmy nie wymaga od Ciebie druku na różnych rodzajach papieru, to nawet urządzenie wielofunkcyjne z jedną kaseta na papier w zupełności sobie poradzi.

Przed wyborem kserokopiarki należy głęboko się zastanowić, na jakich dokumentach zamierzamy pracować i jakie są nasze potrzeby. Czy w firmie będziemy używać tylko kartek w formacie A4, A3, czy może będziemy drukować także naklejki. Ile klientów - tyle potrzeb, dlatego też producenci kserokopiarek nieustannie dodają nowe funkcje do swoich sprzętów, a kolejne wychodzące modele to gwarancja doskonałej różnorodności oraz i możliwości wyboru najlepszego urządzenia wielofunkcyjnego.

 

Prezentacja szuflad w urządzeniach wielofunkcyjnych
 
kopiarka z dwiema szufladami urządzenie z trzema szufladami na papier kserokopiarka z czterema szufladami



alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.