wyszukiwanie zaawansowane
» Sprawdzone i przetestowane urządzenia

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Sprawdzone i przetestowane urządzenia

Sprawdzone urządzenia wielofunkcyjne z gwarancją

Sprawdzone i przetestowane urządzenia


Kopiarki używane poleasingowe znajdujące się w naszej ofercie są sprowadzane z zagranicy. Solidnie badamy i skrupulatnie sprawdzamy każdy szczegół, który może zaważyć na pełnej funkcjonalności. Ściągamy tylko i wyłącznie urządzenia w bardzo dobrym stanie technicznym oraz z niskimi przebiegami.  Badamy sprzęt w środku, sprawdzamy podzespoły, także bezpośrednio sprawdzamy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy wykonując testowe wydruki, drukując oraz skanując.


Zanim kserokopiarki używane trafią do docelowego klienta, poddane są solidnemu czyszczeniu. Czyścimy zarówno całą optykę kserokopiarki używanej, jak i  wszystkie rolki pobierania papieru. Kalibrujemy kololory. Na tym nie koniec – dodatkowo testujemy podajniki papieru, a także sprawdzamy czy oferowane przez nas kserokopiarki poleasingowe Konica Minolta lub kserokopiarki poleasingowe Ricoh działają sieciowo. Jeśli jakaś część nie nadaje się do dalszej eksploatacji lub jest nadmiernie zużyta – zastępujemy ją nową. Taka wymiana obejmuje wszystkie najważniejsze elementy drukarki lub kserokopiarki, a więc bęben optyczny, pas transferowy, rolkę, fuser.

Przed oddaniem sprzętu do klienta ustawiamy język na polski lub angielski, więc możesz mieć pewność, że się nie pogubisz podczas pierwszego kontaktu ze sprzętem.

Doskonale wiemy, że kopiarka używana Ricoh lub kserokopiarki poleasingowe Konica Minolta wymagają wysypania zużytego tonera na nowy. Dodatkowo sprawdzamy duplex pod względem niezawodności.

Cała masa testów oraz czynności eksploatacyjnych wykonywana jest tylko i wyłącznie w jednym celu – aby klient otrzymał w pełni sprawne urządzenie po konserwacji, nadające się do intensywnej i owocnej pracy.

alt

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.