wyszukiwanie zaawansowane
» » Skanowanie do maila

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Skanowanie do maila

Data dodania: 04-01-2018

funkcja skanowania do maila

Kserokopiarka skrywająca w swojej obudowie wydajny skaner posiadający zaawansowane funkcje to prawdziwy skarb w każdym biurze, gdzie liczy się zwiększona wydajność oraz ulepszony obieg dokumentów elektronicznych oraz papierowych. Skanowanie bezpośrednio do maila to bardzo pomocna funkcja, która pozwala użytkownikowi przesłać kopię oryginałów w formie elektronicznej jako załącznik do maila do wskazanego adresata.Skanowanie do email jest banalnie proste, a w połączeniu z intuicyjnym panelem użytkownika kserokopiarki może być wykonane w ciągu dosłownie chwili. Aby wykonać skanowanie do email, jedyne co musisz zrobić, to włożyć interesujący Cię oryginał do skanera urządzenia i wykonać skanowanie. Następnie, na panelu dotykowym ustawić funkcję skanowanie do mail, na niektórych urządzeniach taką opcję trzeba wykonać jeszcze przed właściwym skanowaniem. Niektóre urządzenia umożliwiają także wybór obsługiwanego formatu plików, możesz więc wybrać w jakim formacie ma być zapisany elektroniczny dokument który zamierzasz wysłać do wskazanego adresata. Skanowanie do maila to bardzo wygodna funkcja dla wszystkich, którzy na co dzień często przekazują sporo dokumentów osobom trzecim, a także dla osób, których praca polega często na błyskawicznym przekazywaniu dokumentów do innych działów firmy.

Jeśli więc zwracasz szczególną uwagę na komunikację oraz błyskawiczny obieg dokumentów elektronicznych oraz papierowych, to powinieneś lub powinnaś zdecydować się na urządzenie wielofunkcyjne posiadające funkcję skanowania do maila.


alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.