wyszukiwanie zaawansowane
» » Skanowanie do folderu

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Skanowanie do folderu

Data dodania: 04-01-2018
funkcja skanowania do folderu

Wydajność skanera w dzisiejszych urządzeniach wielofunkcyjnych wiąże się nie tylko z szybkością skanowania oraz z rozdzielczością w jakiej pracuje, ale także z możliwością jego integracji z całą siecią oraz także dodatkowymi zaawansowanymi funkcjami. Skanowanie bezpośrednio do folderu roboczego pozwala znacznie skrócić czas obiegu dokumentu elektronicznego.


Wystarczy, że umieścimy w skanerze interesujący nas oryginał, a po wykonaniu skanowania możemy wybrać format pliku w jakim zostanie zapisany arkusz w wyznaczonym przez nas folderze roboczym na komputerze. To bardzo wygodne rozwiązanie, niesamowicie przydatne w większych przestrzeniach biurowych, gdzie pracuje się na sporej ilości plików i niezwykle ważny jest porządek w plikach oraz zapisywanie dokumentu we właściwych folderach. Teraz możesz mieć pewność, że zeskanowany dokument znajdzie się w pożądanym folderze zaraz po wykonanej pracy na urządzeniu wielofunkcyjnym.

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.