wyszukiwanie zaawansowane
» » Podajnik boczny w kserokopiarce

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Podajnik boczny w kserokopiarce

Data dodania: 08-01-2018
podajnik boczny

Kserokopiarka z podajnikiem bocznym najczęściej charakteryzuje się sporą wszechstronnością. Podajnik boczny najczęściej znajduje się z boku urządzenia, a także jest zamknięty. Pracownicy biurowi najczęściej korzystają z niego w przypadku używania niestandardowych rozmiarów papierów, kopert etykiet oraz innych gabarytów arkuszy. 


Pojemnik boczny może posiadać różną pojemność w zależności od producenta oraz klasy urządzenia i może mieścić od 50 do nawet 300 arkuszy papieru. Kopiarka z podajnikiem bocznym umożliwia pracę z arkuszami w różnym formacie, często także posiada opcję pracy z różnym papierem podczas jednego zadania, co znacznie zwiększa wydajność oraz likwiduje niepotrzebne przestoje podczas pracy. Kserokopiarka z podajnikiem bocznym to doskonałe rozwiązanie do agencji marketingowych, a także większych przestrzeni biurowych, gdzie często produkuje się materiały szkoleniowe oraz sprzedażowe na papierze o różnej gramaturze oraz w różnym rozmiarze.

 

Podajnik boczny w kserokopiarce
 
podajnik boczny w urządzeniu wielofunkcyjnym otwarty podajnik boczny w urządzeniu urządzenie z zamkniętym podajnikiemalt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.