wyszukiwanie zaawansowane
» O firmie

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

O firmie

o firmie arial urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe

Rodzinny interes


Nasza firma prężnie funkcjonuje na rynku od 2009 roku. To przedsiębiorstwo prowadzone przez dwóch braci – Piotra i Bartosza Karwalskich. Każdy z nas jest inny, jednak wspaniale się uzupełniamy, na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się we własnych dziedzinach, co jest przyczyną ogromnego sukcesu i satysfakcji klientów.


Podejście

W firmie staramy się zachować rodzinną atmosferę, która przejawia się zarówno na relacje panujące wewnątrz firmy, jak i kontakt z klientami. Zawsze chętnie służymy pomocą i spędzamy każdą wolną chwilę na poprawie jakości oferowanych usług. Zawsze przyświecał nam jeden cel – aby dostarczać do klientów kserokopiarki używane wysokiej jakości, w pełni niezawodne.


Przede wszystkim jakość

Dziewięcioletnie doświadczenie przekuło się na wytworzenie dokładnego i skrupulatnego systemu kontroli stanu technicznego sprowadzanych z zagranicy kserokopiarek. Kserokopiarki poleasingowe to sprzęt, który był używany w należyty sposób i na bieżąco konserwowany, dlatego też skupiamy się tylko na takich produktach. Kopiarki Ricoh oraz kopiarki Konica są za każdym razem gruntownie testowane i konserwowane zanim trafią do klienta. Choć nie jest to zadanie łatwe, to taka skrupulatność i nieustanna pogoń za doskonałością przyniosły rezultaty- obecnie możemy się poszczycić bazą ponad 4000 zadowolonych klientów.


Gwarancja

Kserokopiarki używane, które oferujemy posłużą Państwu przez lata, a na sprzęt udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.


Kopiarki na zamówienie

Robimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Z tego powodu postanowiliśmy poszerzyć ofertę o tonery do sprzedawanych kopiarek poleasingowych. Nie ma dla nas przeszkód nie do pokonania. Jeśli interesuje Ciebie konkretna kopiarka Ricoh lub Minolta – ściągniemy ją dla Ciebie. Co więcej, potrwa to zaledwie kilka dni.


Jak nas znaleźć

Nasza firma znajduje się w Skierniewicach pomiędzy Łodzią a Warszawą. Możesz samodzielnie odebrać sprzęt lub tez skorzystać z darmowego transportu ( do 100 km od siedziby firmy). W promieniu 200 km dostarczymy kserokopiarkę własnym środkiem transportu, dalej korzystamy z usług zaprzyjaźnionej firmy kurierskiej.


alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.