wyszukiwanie zaawansowane
» Nasz Facebook

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Nasz Facebook

fanpage kserokopiarki używane

Nasz Facebook


Polub nasz profil na Facebook’u by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, jakie regularnie będziemy tam umieszczać. To doskonałe rozwiązanie by mieć dostęp do aktualnych promocji w sklepie, a także doskonałe źródło wiedzy. To tu znajdziesz masę linków do produkowanych przez nas filmików instruktażowych oraz ciekawych i użytecznych artykułów.

Nie pozostawiamy klienta samemu sobie po procesie zakupu kserokopiarki Ricoh lub kserokopiarki Minolta. Wiemy, że zadowolony klient będzie do nas regularnie powracać, a także polecać naszą firmę swoim znajomym. Aby maksymalnie zwiększyć satysfakcję z zakupionego w naszym sklepie urządzenia wielofunkcyjnego, udzielamy na kserokopiarki laserowe kolorowe oraz wszystkie inne produkty trzymiesięcznej gwarancji. Dodatkowo, dbamy o to, aby wszystkie potrzebne informacje były jak najbardziej dostępne i podane w przystępny sposób. Wszystko po to, aby nawet osoba, która nie miała wcześniej do czynienia z wysokiej jakości kserokopiarką, wiedziała dokładnie, jak o nią dbać oraz jak skutecznie z niej korzystać.

Kupując u nas możesz mieć pewność, że nie dostarczymy Ci jedynie potrzebnego do pracy sprzętu, ale także pełne wsparcie z zakresu obsługi i konserwacji kserokopiarki, które znajdziesz na różnych kanałach, między innymi na naszym profilu Facebook.

Wejdź i sprawdź samodzielnie, jakie korzyści daje Ci błyskawiczny dostęp do wielu pożytecznych informacji:
https://www.facebook.com/kserokopiarkiuzywane/

 

alt

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.