wyszukiwanie zaawansowane
» » Kserokopiarki poleasingowe, używane do biura oraz do przestrzeni biurowej. Rozwiązanie ekonomiczne i wydajne

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kserokopiarki poleasingowe, używane do biura oraz do przestrzeni biurowej. Rozwiązanie ekonomiczne i wydajne

Data dodania: 31-01-2018

Zakup nowej kserokopiarki może się wiązać z ogromnymi kosztami, co więcej nie zawsze wiemy, jak dane urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się w praktyce. Przed zakupem warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie, z formatem jakich dokumentów zamierzamy pracować, a także czy będą one w większości kolorowe, czy może tylko czarnobiałe. Oczywiście nie bez znaczenia są także osiągi sprzętu, czyli częstotliwość drukowania oraz rozdzielczość i dokładność pracy skanera i wydajność faksu.Wynajem – czy warto?

Wiele właścicieli przestrzeni biurowych pragnąc zredukować koszty oraz rozłożyć wydatek w czasie, decyduje się na wynajem kserokopiarki. Jest to rozwiązanie dość wygodne nie wymagające jakiego wkładu finansowego na początku, jednak koszt wynajmu będzie ciągnął się miesiącami, dopóki nie zdecydujemy się na zakup własnej kserokopiarki.


Ciekawa alternatywa

Bojąc się sporych kosztów związanych z wynajmem lub z kupnem nowego urządzenia, właściciele firm, zarówno tych większych, jak i mniejszych, coraz częściej decydują się na używane kserokopiarki.


Urządzenie wielofunkcyjne używane – nie obawiaj się o stan techniczny

Urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia pracę z dokumentami bez wielkiej inwestycji początkowej. Oczywiście należy wybierać tylko takie urządzenia wielofunkcyjne używane, które charakteryzują się doskonałą wydajnością, a przed sprzedażą są skrupulatnie testowane oraz dokładnie serwisowane. Najlepiej jest kupować kserokopiarki używane sprowadzane z zachodnich firm, Jest to gwarancja doskonałej jakości oraz tego, że sprzęt który do nas dotrze będzie w doskonałym stanie. Zachodnie firmy bardzo solidnie podchodzą do kwestii serwisowania sprzętu i z reguły spełniają wszystkie wymogi dotyczące prawidłowej eksploatacji.


Kserokopiarka używana to nie tylko podzespoły

Kopiarki używane to gwarancja oszczędności przy jednoczesnej pewności tego, że na tym urządzeniu wielofunkcyjnym można polegać. Urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe które przeszły solidny serwis, z wymienionymi zużytymi elementami, niczym nie różnią się od ich nowych odpowiedników. Kupując kopiarki poleasingowe nie musisz się obawiać tego, że urządzenie wielofunkcyjne przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie. Najczęściej firmy specjalizujące się w handlu takim sprzętem udzielają dodatkowo gwarancji rozruchowej na zakup, a wraz z kopiarką dostarczają niezbędne oprogramowanie oraz użyteczne aplikacje, które pozwalają na wspaniałą integrację urządzenia z siecią firmową.


Urządzenia używane poleasingowe – spora różnorodność

Kserokopiarki poleasingowe to urządzenia różnorodne, pracujące z różną częstotliwością oraz z arkuszami w różnorodnych formatach. W zależności od tego, ile wolnej przestrzeni biurowej posiadasz oraz jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie na kopiowanie dokumentów, możesz wybierać wśród wysokowydajnych kopiarek poleasingowych zdolnych pracować w obu trybach, kolorowym oraz monochromatycznym, a także pozwalających na druk dwustronny. Co więcej, tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na kopiarkę używaną pracującą z dokumentami w formacie A4, czy może kupisz kopiarkę poleasingową pracującą z arkuszami w formacie A3.


Prawidłowa eksploatacja

Urządzenie wielofunkcyjne poleasingowe powinno być eksploatowane w sposób prawidłowy, tak samo jak nowe kserokopiarki. Z tego też powodu, zanim rozpoczniesz pracę z takim urządzeniem, warto zapoznać się z ogromną ilością artykułów oraz porad dotyczących właściwego użytkowania kopiarek poleasingowych, tak, by Twoje urządzenie wielofunkcyjne poleasingowe było sprawne jak najdłużej, a także pozwoliło Ci na bardzo wydajną codzienną pracę z dokumentami.


alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.