wyszukiwanie zaawansowane
» Kserokopiarki na OLX

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kserokopiarki na OLX

kopiarki używane na olx

Kserokopiarki na OLX


Nasze produkty mogą Państwo znaleźć także na stronie OLX. Posiadamy konto na tym serwisie i od lat oferujemy tam nasze produkty z ogromnym powodzeniem.

Wszystkie oferowane urządzenia wielofunkcyjne to sprzęty poleasingowe po dokładnych testach sprawdzających ich funkcjonalność oraz pełną sprawność. Wybieramy tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości, aby nasi klienci mieli pewność, że kserokopiarka olx jaką zamówili, będzie zdolna do pracy, gdy tylko ją odbiorą.

Specjalizujemy się w handlu wysokiej jakości sprzętem poleasingowym i nieustannie poszukujemy nowych sposobów, aby dotrzeć do nowych klientów ze swoją ofertą takich sprzętów jak choćby kopiarka OLX jest kolejnym takim kanałem dystrybucji, który dotąd pozwalał na zakupy najwyższej jakości niezawodnych kserokopiarek i kopiarek poleasingowych.

Obecnie skupiamy się na sprzedaży naszych produktów w firmowym sklepie online, jednak dla Państwa wygody nadal sprzedajemy kserokopiarki na OLX. Ile klientów, tyle nawyków zakupowych i wcale nie zamierzamy ich zmieniać. Dostosowujemy nieustannie naszą ofertę do potrzeb rynku i konsumentów.

Niezależnie od tego, gdzie wystawiona jest na sprzedaż interesująca Ciebie kserokopiarka, możesz mieć pewność, że jest to nadal ten sam sprzęt wysokiej klasy, poleasingowy i skrupulatnie sprawdzony pod względem niezawodności.


alt
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.