wyszukiwanie zaawansowane
» » Kserokopiarki czarno-białe (monochromatyczne)

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kserokopiarki czarno-białe (monochromatyczne)

Data dodania: 26-01-2018

kserokopiarki czarno-białe

Kserokopiarka czarno-biała doskonale nadaje się do przestrzeni biurowych, gdzie głównie pracuje się na czarno-białych dokumentach. Co więcej, kserokopiarka monochromatyczna może poszczycić się o wiele większą prędkością druku oraz kopiowania, niż jej kolorowe koleżanki. Kopiarka czarno-biała to przede wszystkim bardzo niskie koszty wydruku kopii czarno-białej. Te urządzenia są na rynku dłużej niż kserokopiarki kolorowe, dlatego też ich podzespoły charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, ponieważ producenci mieli wystarczająco dużo czasu aby je doskonale dopracować.Dopracowane przez lata

Kserokopiarki czarnobiałe zazwyczaj są bardzo ciche, w pełni kompatybilne z siecią firmową, a także niezwykle szybkie. Kopiarka monochromatyczna doskonale nadaje się do szkoły, gdzie dziennie kopiuje oraz drukuje się mnóstwo materiałów dydaktycznych, a także do punktów ksero. Kopiarka czarno biała pracuje o wiele szybciej niż kopiarka kolorowa i często też z dużym formatem, dlatego tak ceniona jest przez właścicieli punktów ksero, ponieważ w ciągu minuty może skopiować naprawdę imponującą liczbę stron. Kopiarka czarno biała to urządzenie doskonałe do wszelkich przestrzeni, gdzie drukuje się w czerni oraz w bieli. Jeżeli jednak na co dzień potrzebujesz pracować także z dokumentami kolorowymi, to niestety, ale kserokopiarka czarno-biała nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Choć bardzo wydajna i ekonomiczna, to jednak nie może poszczycić się taką wszechstronności, jaką szczycą się kopiarki kolorowe.


Wydajny toner

Z drugiej jednak strony kserokopiarka czarno-biała zazwyczaj wykorzystuje bardzo wydajny toner, który przekłada się na spore oszczędności w Twojej firmie. Jeżeli więc szukasz rozwiązania bardzo ekonomicznego do swojej szkoły, punktu ksero lub też działu księgowości, a sytuacja nie wymaga od Ciebie kopiowania oraz drukowania dokumentów kolorowych, to ekonomiczna kopiarka czarno biała będzie doskonałym rozwiązaniem.


Rożne formaty

Taka kserokopiarka monochromatyczna może być modelem pracującym z różnymi formatami papieru. Istnieje kopiarka monochromatyczna A4 pracująca z papierem w formacie do A4, a także kopiarka monochromatyczna A3 pracująca z papierem w formacie do A3. Oczywiście za poszczególne rodzaje różnią się także wielkością obudowy, ponieważ im większy obsługiwany papier, tym większe gabaryty urządzenia.

Kserokopiarka czarno-biała A4 - przykład jak kopiuje

 


 

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.