wyszukiwanie zaawansowane
» » Kserokopiarka z Wi-fi

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kserokopiarka z Wi-fi

Data dodania: 11-01-2018

kopiarka z wi-fi

W miarę jak ewoluują nasze firmy, ewoluje także przestrzeń biurowa oraz zadania, którymi musimy zajmować się na co dzień. W dzisiejszych czasach wydajne biuro to przede wszystkim miejsce charakteryzujące się doskonałym przepływem informacji, gdzie każdy sprzęt jest doskonale ze sobą zintegrowany, a każdy pracownik biurowy dokładnie zna swoje miejsce i zadanie.Nowe oczekiwania

Pracodawcy już dawno przestali zwracać uwagę na częstotliwość druku kserokopiarek, teraz liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo oraz ich możliwości integracji z otoczeniem. Dzisiaj kopiarka z Wi-Fi to po prostu standard, bez którego ciężko sobie wyobrazić współczesną pracę w biurze. Urządzenie wielofunkcyjne bezprzewodowe umożliwia drukowanie, a także przesyłanie dokumentów bezprzewodowo, czyli zadanie możemy zlecić przez komputer, a gdy zatwierdzimy naszą decyzję kliknięciem myszy, to kserokopiarka z wi-fi zaczyna pracę.


Kopiarka z Wi-fi to przede wszystkim wygoda

Urządzenie wielofunkcyjne bezprzewodowe jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie musimy podłączać kopiarki do sieci, ponieważ samodzielnie łączy się z nią bezprzewodowo. Kopiarka z Wi-Fi pozwala zaoszczędzić masę czasu i zapewnia łatwą integrację urządzenia z siecią. Dzięki takiej opcji, każdy pracownik biurowy z odpowiednimi uprawnieniami może zlecić zadanie druku, a następnie podejść do kserokopiarki dopiero gdy praca zostanie ukończona. Doskonale, kiedy kopiarka z wifi posiada także funkcję monitorowania pracy na monitorze komputera, gdyż pozwala to zaoszczędzić dodatkowo sporo czasu.

 

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.