wyszukiwanie zaawansowane
» » Kserokopiarka z Faksem

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kserokopiarka z Faksem

Data dodania: 02-01-2018

urządzenie wielofunkcyjne z faksem
Fax nadal występuje w urządzeniach wielofunkcyjnych, choć jest to rozwiązanie rzadziej stosowane, to wciąż wiele osób korzysta z tej funkcji. Kserokopiarka z faxem często jest możliwością opcjonalną, którą konsument może samodzielnie wybrać do oferowanego modelu. Kopiarka z fax pozwala na wydajny przesył informacji przy użyciu modemu.Dzisiejsze urządzenie wielofunkcyjne z faxem charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kompatybilnością oraz sporą prędkością modemu w porównaniu do urządzeń wielofunkcyjnych z faxem, które istniały na rynku jeszcze 10 lat temu. Kserokopiarka z faxem niesie ze sobą zazwyczaj zaawansowane metody kompresji oraz możliwość obsługi co najmniej dwóch sieci. Choć możesz uważać, że kopiarka fax to przeżytek, to warto mieć na uwadze fakt, że nadal wielu dyrektorów zachodnich firm używa faksu, głównie ze względu na zwyczajne przyzwyczajenie do tego sposobu komunikacji, a także na towarzyszący takiemu sposobowi komunikacji wysoki poziom bezpieczeństwa.

Kserokopiarka z fax to więc rozwiązanie które się nie starzeję, choć fax wypierany jest przez możliwości sieciowe i możliwość bezpośredniego skanowania do email lub też do innych folderów roboczych, to należy pamiętać, że nawet ze względu na to, że starzy wyjadacze biznesu nadal mogą korzystać z faksu, warto posiadać urządzenie wielofunkcyjne posiadające właśnie taką opcję.


 

Przykładowe panele faksu w kserokopiarkach
 
panel faxu w konica minolta bizhub panel faksu w ricoh aficio


alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.