wyszukiwanie zaawansowane
» » Kserokopiarka z DUPLEX - automatyczny druk dwustronny

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kserokopiarka z DUPLEX - automatyczny druk dwustronny

Data dodania: 21-01-2018

duplex - automatyczny druk dwustronny

Kserokopiarka z duplex znacznie ułatwia pracę w biurze wykonując automatyczny druk dwustronny. Współcześnie standardowa kserokopiarka z duplex zaopatrzona jest w dupleks automatyczny, co oznacza, że urządzenie samodzielnie wykonuje nadruk na obu stronach arkusza bez konieczności ingerencji użytkownika.Kopiarka z dupleksem automatycznym

Automatyczny duplex przewraca kartki bez pomocy użytkownika. System użyty w podajniku samodzielnie obraca arkusz, a Twoim jedynym zadaniem jest wyłącznie odebranie zadrukowanych dwustronnych dokumentów z podajnika wyjściowego. Kopiarka z duplex to doskonałe rozwiązanie dla większych przestrzeni biurowych, a także do agencji marketingowych, gdzie często drukuje się dwustronne materiały szkoleniowe, materiały na prezentację oraz materiały promocyjne. Kopiarka duplex w postaci automatycznej pozwala na sporą oszczędność czasu, która przekłada się na większą wydajność pracowników w biurze. Dodatkowo druk dwustronny przy użyciu kopiarki z dupleks automatycznym jest o wiele krótszy, co pozwala szybciej skorzystać z tego urządzenia wielofunkcyjnego kolejnemu pracownikowi.


Kserokopiarka z dupleksem automatycznym - przykład działania

 
Kserokopiarka z dupleks – spora oszczędność

Obecnie wysokiej klasy urządzenia wielofunkcyjne posiadają duplex automatyczny w standardzie i jest to rozwiązanie coraz bardziej popularniejsze, a także postrzegane przez konsumentów oraz przez producentów jako element niemalże obowiązkowy w kserokopiarkach. Kopiarka z duplex to oszczędność czasu oraz papieru, co z kolei przekłada się na sporą oszczędność w firmie.


Dupleks ręczny

Starsze urządzenia wielofunkcyjne, a także kserokopiarki z duplex niższej jakości oddają do dyspozycji konsumentowi duplex ręczny. Duplex ręczny wymaga obecności użytkownika podczas kopiowania - początkowo kserokopiarka kopiuje strony parzyste dokumentów, a po ukończonym procesie prosi użytkownika o ponowne włożenie kopii do podajnika, tym razem w pozycji obróconej. Następnie kserokopiarka z dupleksem drukuje strony nieparzyste. Dupleks ręczny jest wykorzystywany w tańszych urządzeniach i co prawda pozwala na obustronny druk, jednak wymaga obecności pracownika biurowego podczas procesu kopiowania i, niestety, wiąże się to z marnowaniem cennego czasu, który pracownik mógłby poświęcić na wykonywanie innych czynności.

 


alt
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.