wyszukiwanie zaawansowane
» » Kopiarka z panelem dotykowym

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kopiarka z panelem dotykowym

Data dodania: 09-01-2018

Panel dotykowy

Panel dotykowy umożliwia łatwe poruszanie się po funkcjach urządzenia. Im kserokopiarka posiada więcej opcji, tym bardziej skomplikowany panel – nawet pomimo faktu, że producenci dokładają wszelkich starań aby cechowały się one intuicyjną oraz łatwą obsługą.


Panel dotykowy zapewnia prosty czytelny dostęp do różnych funkcjonalności kopiarki, pozwala ustalać ilość kopii, jakość wydruku, a także skanować bezpośrednio do email czy wysyłać faks. Panel dotykowy w kserokopiarce ułatwia obsługę wszystkich podzespołów tego urządzenia, a więc kopiarkę, drukarkę, fax oraz skaner.Warto czytać instrukcję

W momencie kiedy przychodzi do nas nowe urządzenie wielofunkcyjne, warto jest zapoznać się z jego instrukcją, a szczególnie z instrukcją dotyczącą panelu dotykowego. Panel dotykowy często jest łatwy w obsłudze i oferuje imponującą liczbę możliwości, jednak może zająć trochę czasu, zanim odkryjemy wszystkie samodzielne. Instrukcja obsługi panelu dotykowego tłumaczy w łatwy i przyjemny sposób funkcjonalność każdego przycisku. Najczęściej taka instrukcja dostarczana jest wraz z urządzeniem w formie papierowej lub na płycie CD-ROM. Dodatkowo, niektóre urządzenia dostarczane są ze specjalną autorską platformą umożliwiającą instalację dodatkowych widgetów. Takie oprogramowanie dodatkowo zwiększa funkcjonalność panelu dotykowego i pozwala korzystać z kserokopiarki jeszcze wydajniej i jeszcze wygodniej.


 

Przykładowe panele dotykowe w urządzeniach wielofunkcyjnych
 
panel dotykowy w kserokopiarce kolor panel dotykowy w kopiarce


alt
 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.