wyszukiwanie zaawansowane
» » Kopiarka z ARDF / ADF - automatyczny podajnik oryginałów

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kopiarka z ARDF / ADF - automatyczny podajnik oryginałów

Data dodania: 23-01-2018

urządzenie wielofunkcyjne z ardf lub adf

Kopiarka z ADF i ARDF – spore ułatwienie w biurze.


Masowe skanowanie dokumentów potrafi być bardzo uciążliwe, zwłaszcza kiedy taką czynność musimy wykonywać codziennie, a nasza kserokopiarka nie jest wyposażona w ADF. W takim wypadku z każdym kolejnym dokumentem jesteśmy zmuszeni podnieść pokrywę płyty dociskowej i wymienić zeskanowany arkusz na następny. Jest to zarówno ogromna strata czasu, który moglibyśmy wykorzystać na inne czynności, a także utrudnienie, które sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne którego używamy do skanowania jest niedostępne dla innych pracowników.
Kopiarka z ARDF (automatyczny dwustronny podajnik oryginałów)

Czasami dokumenty dwustronne wymagają od nas dwustronnego skanowania oraz dwustronnego kopiowania. Kopiarka z ARDF, czyli z Automatycznym Odwracającym Podajnikiem Dokumentów pozwoli szybko i sprawnie skopiować dokumenty dwustronne, a w połączeniu z dupleksem pomoże nam dodatkowo skopiować dwustronne arkusze do takiej samej postaci, czyli dwustronnych dokumentów. Najnowocześniejsze kserokopiarki z ARDF posiadają jednoprzebiegowe ARDF. Takie rozwiązanie bazuje na dwóch skanerach, które skanują oryginał podczas jednego przebiegu czyniąc ten proces jeszcze wydajniejszym.


Kserokopiarka z ARDF - przykład działania

 
Kopiarka z ADF - (automatyczny jednostronny podajnik oryginałów)

Aby rozwiązać ten problem producenci kserokopiarek montują w swoich sprzętach system ADF. To specyficzna wersja podajnika, która pozwala na sprawne i szybkie skanowanie jednostronnych oryginałów. Jeśli urządzenie wielofunkcyjne posiada ADF, to wystarczy, że załadujemy plik oryginałów do podajnika, a skanowanie będzie już przebiegało automatycznie. Pracownik biurowy w tym czasie może wykonywać inne czynności i wrócić do kserokopiarki dopiero wtedy, kiedy zadanie zostanie już wykonane.

 

Zdjęcia kserokopiarek z ARDF
 
mała kserokopiarka z automatycznym dwustronnym podajnikiem oryginałów urządzenie a4 z automatycznym podajnikiem kopiarka a3 z ardf

 


alt
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.