wyszukiwanie zaawansowane
» » Kopiarka sieciowa - LAN

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kopiarka sieciowa - LAN

Data dodania: 12-01-2018

kserokopiarka sieciowa

Port Lan jest rozwiązaniem występującym we wszystkich kserokopiarkach. Umożliwia podłączenie urządzenia wielofunkcyjnego po kablu do sieci, w ten sposób kserokopiarka staje się urządzeniem sieciowym i jest widoczna dla każdego komputera obecnego w firmie. Podłączenie drukarki do sieci poprzez kabel LAN jest rozwiązaniem najczęściej występującym w większych przestrzeniach biurowych i umożliwia sprawną pracę z urządzeniem. Każdy użytkownik, oczywiście jeżeli posiada tylko odpowiednie uprawnienia do druku, może zlecić zdalnie zadanie druku lub kopiowania. Takie zadanie umieszczane jest w kolejce zadań, jeżeli nikt wcześniej nie zlecił jakiejś pracy dla urządzenia, lub też żadna praca nie jest wykonywana, to zlecone zadanie zaczyna być wykonywane.Port LAN z WI-FI

Port LAN jest używany w kserokopiarkach już od wielu lat i nadal jest standardem występującym w każdym modelu, jednak coraz częściej możemy znaleźć kserokopiarki WiFi, które łączą się z siecią w sposób bezprzewodowy. Choć jest to rozwiązanie, które coraz częściej możemy obserwować w biurach, to nadal występuje o wiele rzadziej. Oczywiście urządzenia wielofunkcyjne z najwyższej półki o zwiększonej wydajności i większej możliwości integracji z siecią z pewnością będą zaopatrzone w WiFi, Natomiast reszta urządzeń wykorzystuje port LAN do połączenia z siecią, a jest to rozwiązanie nadal funkcjonalne, choć posiadające już sporo lat.


Zdjęcie portu LAN w kserokopiarce

kserokopiarka sieciowa

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.