wyszukiwanie zaawansowane
» » Kopiarka A4

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kopiarka A4

Data dodania: 27-01-2018

kopiarka a4

Kserokopiarka A4 to zazwyczaj urządzenie prezentujące się bardzo atylowo oraz mogące poszczycić się niewielkimi gabarytami. Kopiarka A4 to zazwyczaj małe urządzenie biurowe wykorzystywane także na większą skalę w biurach domowych. Takie urządzenie wielofunkcyjne A4 jest przede wszystkim tanie w eksploatacji i niezwykle wydajne. Nowa kserokopiarka pracuje na mniejszych formatach papieru, ale taka specjalizacja wiąże się także z możliwością wykorzystania bardziej wyspecjalizowanych podzespołów, co z kolei przekłada się na zwiększoną produktywność.Kopiarka A4 – doskonała do domu

Urządzenie wielofunkcyjne A4 to przede wszystkim doskonała kserokopiarka domowa, a także kopiarka do biura o mniejszej powierzchni. Często są to kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne cztery w jednym, czyli skrywające w swojej obudowie fax, drukarkę i kopiarkę, skan oraz duplex. Duplex pozwala na druk dwustronny, co dodatkowo zwiększa wydajność urządzenia. Jeżeli na co dzień nie musisz pracować z dokumentami o większych rozmiarach, to kopiarka A4 w zupełności wystarczy. Jest tania w eksploatacji, wydajna, a także zazwyczaj wyprodukowana w zgodzie z troską o środowisko naturalne.

Producenci najczęściej sprzedają właśnie kserokopiarki A4, ponieważ znajdują one zastosowanie jako kserokopiarki domowe oraz kopiarki do małego biura, więc trafiają do najszerszego grona konsumentów. Taka masowa produkcja wiąże się także ze stałym ulepszaniem stosowanych technologii oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które redukują koszty, zwiększają wydajność oraz zmniejszają emisję CO2 podczas pracy.


Urządzenia wielofunkcyjne z wysoką kulturą pracy

Kserokopiarka A4 to także urządzenie niezwykle ciche, ponieważ producenci doskonale zdają sobie sprawę, że takie urządzenie może znaleźć zastosowanie także w domu. Producenci kserokopiarek A4 robią więc wszystko, aby te urządzenia wielofunkcyjne A4 nie były uciążliwe dla domowników oraz pracowników biurowych znajdujących się w bezpośredniej okolicy tego urządzenia. Kopiarka A4 doskonale nadaje się do większego biura, jako urządzenie peryferyjne większej stacji roboczej.

Kopiarka Minolta A4 kolor - przykładowe kopiowanie

 


Kopiarka Ricoh A4 kolor - przykładowe kopiowanie
 


Kopiarka Ricoh A4 czarno-biała - przykładowe kopiowanie
 

Przykładowe zdjęcia kserokopiarek A4

Minolta A4 Kolor Minolta A4 Mono
minolta a4 kolor minolta a4 mono
Ricoh A4 Kolor Ricoh A4 Mono
ricoh a4 kolor ricoh a4 mono


 

 

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.