wyszukiwanie zaawansowane
» » Kopiarka A3

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Kopiarka A3

Data dodania: 27-01-2018

Kopiarka A3

Kserokopiarka A3 umożliwia pracę z arkuszami w formacie A3, a także z arkuszami o mniejszych gabarytach, jednak A3 jest rozmiarem maksymalnym. Urządzenie wielofunkcyjne A3 pozwala na drukowanie obszerniejszych materiałów sprzedażowych oraz instruktażowych. Taka duża kserokopiarka doskonale nadaje się choćby do biura projektowego, czy też działu marketingowego, gdzie pracownicy biurowi pracują na dokumentach o wielkim formacie.Kserokopiarka A3 umożliwia także drukowanie mniejszych plakatów. Gramatura papieru używanego do pracy jest zależna od konkretnego producenta oraz oferowanego modelu. Urządzenie wielofunkcyjne A3 zazwyczaj posiada trochę mniejszą prędkość druku, niż mniejsze kserokopiarki A4, nadrabia to za to większymi możliwościami w postaci pracy z większym formatem arkuszy. Urządzenia wielofunkcyjne A3 często wyposażone są w kilka kaset na papier, a każda kaseta może być wypełniona różnym formatem papieru. To bardzo przydatne rozwiązanie pozwalające na jednoczesną pracę z dokumentami o różnych rozmiarach podczas jednego zadania. Współczesna kserokopiarki A3 charakteryzują się kompaktowymi gabarytami pomimo pracy z większym formatem papierów.

Technika nieustannie idzie do przodu i zmieniają się technologie wykorzystane w urządzeniach wielofunkcyjnych, a także zwiększa się prędkość pracy z dokumentami A3. Duża kserokopiarka A3 jest więc z każdym kolejnym modelem coraz bardziej wydajna oraz coraz bardziej ekonomiczna, ponieważ producenci tych urządzeń pragną, aby kopiarka A3 ich produkcji była także przyjazna dla środowiska i charakteryzowała się niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Kopiarki A3 to zazwyczaj urządzenia z wyższej półki wyposażone w bardzo wydajny faks oraz skaner, a także wysokiej jakości drukarkę i kopiarkę. Kopiarki A3 zazwyczaj pracują w obydwu trybach, kolorowym oraz czarno-białym choć zdarzają się także urządzenia typowo monochromatyczne. Duża kserokopiarka doskonale nadaje się do stacji roboczej, Nowoczesne urządzenia tego typu cechują się bardzo wysoką integralnością ze środowiskiem sieciowym istniejącym firmie. Jeżeli pragniesz pracować z dokumentami z większym formatem, na co dzień tworzysz plakaty lub na przykład projekty domów, to kserokopiarka A3 będzie doskonałym wyborem jako urządzenie wielofunkcyjne w Twoim biurze. Coraz bardziej kompaktowe rozmiary tego urządzenia sprawiają, że taka kopiarka A3 może się znaleźć także w biurze domowym, ponieważ zajmuje stosunkowo niewiele miejsca a dodatkowo nowoczesne urządzenia mogą poszczycić się wysoką kulturą pracy oraz niskim poziomem hałasu. Są praktycznie nieinwazyjne dla otoczenia.

Kopiarka A3 Minolta - przykładowe kopiowanie

 


Kopiarka A3 Ricoh - przykładowe kopiowanie


 

Kopiarka A3 Ricoh Kopiarka A3 Minolta
kopiarka a3 ricoh kopiarka a3 minolta
 

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.