wyszukiwanie zaawansowane
» Gwarancja

Polecamy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Gwarancja

Gwarancja

Gwarancja


Naszym celem a zarazem misją jest dostarczanie klientom drukarek i kserokopiarek wysokiej jakości, w pełni funkcjonalnych. Wszystkie oferowane przez nas kserokopiarki z gwarancją posiadają 3-miesięczną (lub 25tys. kopii przebiegu) gwarancję rozruchową. Zanim gotowy produkt znajdzie się w oferowanych kopiarkach, musi przejść solidny i bardzo restrykcyjny przegląd techniczny. Dbamy o to, by kserokopiarki poleasingowe z gwarancją były wyczyszczone oraz gotowe do pracy.


Nasze używane kserokopiarki z gwarancją sprowadzamy z zagranicy przy czym są to tylko i wyłącznie sprzęty w najlepszym stanie technicznym. Wszystko po to, aby klient był zadowolony z dokonanych w naszym sklepie zakupów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolony konsument jeszcze do nas wróci, więc nasza gwarancja to nie tylko papierek, ale szereg czynności wykonanych po to, by sprzedawane przez nas używane kserokopiarki z gwarancją były niezawodne i służyły jeszcze przez lata.

Jak dbamy o jakość? Przede wszystkim ściągamy z zagranicy urządzenia z niskimi przebiegami w najlepszym stanie technicznym. Ponadto gruntownie czyścimy używane kserokopiarki wliczając w to rolki podawania papieru. Dokładnie sprawdzamy, czy podajniki papieru się nie zacinają. Co więcej, gwarancja na kopiarki obejmuje także ich pełne działanie w sieci, wymieniamy zużyty toner, sprawdzamy duplex.


Ważne informacje:

- 3 miesięczna gwarancja rozruchowa lub 25tys. kopii przebiegu*,

- urządzenie używane / poleasingowe w bardzo dobrym stanie technicznym,

- wyczyszczone, po przeglądzie technicznym, gotowe do pracy,

- poziom tonerów losowy.
KARTA GWARANCYJNA

 

Data wydania:    ……………………………….....

 

Nazwa sprzętu:   Kserokopiarka………………..

Numer seryjny:     …………………………….....

Przebieg:...........................................................
 

Dostawca:           ARIAL Piotr Karwalski
                            96-100 Skierniewice
                            ul. Napoleońska 17
                            NIP: 836-181-27-75

 

Odbiorca:……………………

……………………………….

……………………………….                  

 

1. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuję wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym sprzęcie. W ramach Gwarancji wykonawca zobowiązany jest do usunięcia wad fizycznych.
2. Wykonawca udziela gwarancji na okres 3 miesięcy lub 25tys. kopii przebiegu*.
3. Gwarancja obejmuję wszystkie elementy dostarczonego sprzętu wraz z wyposażeniem, w wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych podlegających zużyciu podczas normalnej eksploatacji (pas transmisyjny, bębny, tonery, developer etc.).
4. Nie są objęty gwarancją wady powstałe w skutek normalnego zużycia, modyfikacji i zmian dokonanym wbrew instrukcjom eksploatacji oraz będące skutkiem działania siły wyższej.


* w zależności co pierwsze wystąpi

 
alt
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.