wyszukiwanie zaawansowane
» » Funkcja skanowania w kserokopiarce

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Funkcja skanowania w kserokopiarce

Data dodania: 24-01-2018

funkcja skanowania

Skanowania umożliwia zrzucanie obrazu lub też dokumentu w postaci pliku na komputer, lub też do przenośnego dysku SD lub USB, przy czym to drugie rozwiązanie stosowane jest w nowocześniejszych kserokopiarkach wyższej jakości. Do lamusa odeszły już czasy, kiedy skanery były widywane w biurach jako osobne urządzenia. Obecnie skanery są częścią większych urządzeń wielofunkcyjnych, tak zwanych kombajnów, czyli wydajnych kserokopiarek będących połączeniem faksu, drukarki, kopiarki oraz właśnie skanerów.Możliwości skanerów w urządzeniach wielofunkcyjncyh

Możliwości skanowania różnią się między sobą w zależności od producenta oraz modelu kserokopiarki. Skaner zamontowany w urządzeniach wielofunkcyjnych pracuje z różną częstotliwością, najczęściej w granicach od 20 do nawet 70 oryginałów na minutę, przy czym niektóre urządzenia posiadają funkcję skaner dwustronnego, który to umożliwia podczas jednego przebiegu zeskanowanie dokumentu dwustronnego - wtedy prędkość skanowania może wzrosnąć nawet dwukrotnie. Skanery pracują w różnej rozdzielczości, Najczęściej jest to 600 x 600 DPI lub 1200 x 1200 DPI. Nowoczesne i wydajne urządzenia pozwalają na zapisywanie zeskanowanych materiałów w różnych formatach, między innymi jako pliki JPEG, wielostronicowe pliki PDF, XPS, TIFF. Bardzo przydatną funkcją jest także możliwość skanowania bezpośrednio do skrzynki email użytkownika czy skanowanie do folderu.


Na co zwrócić uwagę w większym biurze?

Warto do większych przestrzeni biurowych wybierać urządzenia, które gwarantują bezpieczny przebieg dokumentów, na przykład takie kiedy to administrator może dzięki funkcjom ograniczyć wybór docelowych miejsc zeskanowanych materiałów, które należą do danego użytkownika. Skaner powinien także doskonale współpracować z faxem i umożliwiać za jego pomocą błyskawiczne przesyłanie zeskanowanych dokumentów.

 

Skanera w kopiarce A4 Skaner w kopiarce A3
 
Pokrywa skanera w kopiarce a4
 
Pokrywa skanera w kopiarce a3 kolorowej

 

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.