wyszukiwanie zaawansowane
» » Funkcja drukowanie w kserokopiarce

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Funkcja drukowanie w kserokopiarce

Data dodania: 14-01-2018

drukowanie

W dzisiejszych czasach kserokopiarki to prawdziwe kombajny łączące w sobie wysoką wydajność oraz wielozadaniowość. Obudowa urządzenia wielofunkcyjnego skrywa w sobie nie tylko kopiarkę, ale także często fax, skaner oraz drukarkę. Dlatego też kserokopiarka oprócz opcji kopiowania posiada także opcję drukowania. Opcja druku umożliwia korzystanie z kserokopiarki jak ze zwykłej drukarki, czyli możemy wykonywać normalne wydruki, najczęściej w obu trybach, monochromatycznym oraz kolorowym, jednak jest to uzależnione od producenta oraz od konkretnego modelu, bowiem nie każda drukarka obecna w urządzeniu wielofunkcyjnym może pracować w kolorze.Praca na większych formatach i nie tylko

Drukarka obecna w urządzeniu wielofunkcyjnym umożliwia jednak pracę w większych formatach niż małe drukarki, jakie często stoją na naszych biurkach w zaciszu naszych domów. Współczesne kserokopiarki pozwalają więc na wydajny druk, często o bardzo intensywnych barwach i z doskonałym oddaniem wszelkich szczegółów w różnych formatach. Często jest to format A3, choć także występują kserokopiarki pracujące w trybie banerów, czyli z podłużnymi arkuszami o długości nawet do 1,2 m. Drukowanie za pomocą kserokopiarki to czynność, która może zaoszczędzić nam sporo czasu, ponieważ drukarki występujące w urządzeniach wielofunkcyjnych są znacznie wydajniejsze, niż tradycyjne małe i domowe drukarki, a dodatkowo posiadając kserokopiarkę z funkcją wydajnego druku, nie musimy wydawać dodatkowych pieniędzy ani przeznaczać dodatkowego miejsca na obecność osobnej drukarki w biurze.


Oszczędność przestrzeni i pieniędzy

Drukarki zazwyczaj pracują z prędkością trochę niższą niż kserokopiarki, często nawet dość zbliżoną, jednak nadal jest to częstotliwość o wiele wyższa, niż ta, jaką mogą pochwalić się drukarki występujące u nas w domach. Wykorzystując urządzenie wielofunkcyjne do druku oszczędzamy więc czas, możemy drukować dokumenty wyższej jakości, a także na większych formatach. Co więcej, często jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, ponieważ druk wykonany przy pomocy współczesnej kserokopiarki charakteryzuje się mniejszym zużyciem tonera, co pozytywnie wpływa na zasobność naszego portfela.

 

alt


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.