wyszukiwanie zaawansowane
» Formularz kontaktowy

Kontakt

 • SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK, RICOH, KONICA-MINOLTA, UŻYWANYCH, POLEASINGOWYCH

  Arial Piotr Karwalski
  ul. Napoleońska 17
  96-100 Skierniewice
  NIP: 836-181-27-75
 • E-mail:biuro@kserokopiarkiuzywane.pl
 • Telefon697-301-691
  663-221-727
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Producenci

KONICA MINOLTARICOH

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy
Jesteśmy nieustannie do Waszej dyspozycji i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania zadane drogą mailową lub telefoniczną. Jeśli jednak nie masz czasu na taki rodzaj zapytania, zawsze możesz skorzystać z wygodnej formy formularza kontaktowego.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące kserokopiarki lub też Twoja kopiarka chwilowo odmawia współpracy – skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

To wygodne wyjście, która pozwoli Ci naświetlić problem, a pracownik naszej obsługi klienta postara się jak najszybciej skontaktować z Tobą i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ułatwiony kontakt między klientem a nasza firmą jest równie ważny, jak same produkty. Dlatego tez, nasze usługi to nie tylko sprzedaż kserokopiarki najwyższej jakości, ale także pełne wsparcie dla klienta.

Wpis swoje dane osobowe, podaj nr telefonu i adres e-mail oraz przedstaw w kilku zdaniach problem i czekaj na kontakt – ten nastąpi szybciej niż się tego spodziewasz.

POSZUKUJESZ KONKRETNEGO MODELU URZĄDZENIA RICOH LUB KONICA-MINOLTA, A NIE ZNALAZŁEŚ GO U NAS NA SKLEPIE - NAPISZ!!! - WYCENIMY DLA CIEBIE KOSZTY TAKIEJ KOPIARKI I POSTARAMY SIĘ JĄ DOSTARCZYĆ W CIĄGU 14 DNI.


alt


Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych kserokopiarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.